Hitit Fx Lisansı Var Mı?

Hitit Fx Lisansı Var Mı?

Hitit Fx Lisansı Var Mı?

Hitit Fx lisansı var mı? Firmalar hakkında en çok merak edilen başlıklarda oldukça soru almaktayım bugün yatırımcılarımız Hitit Fx güvenilir mi? konularında oldukça çok mesaj aldım ve HititFx aracı kurumunu araştırmaya karar verdim. Bu yazımda siz değerli yatırımcıların HititFx aracı kurumu hakkında merak ettiği soruları cevaplayacağım.

İncelemelerimde öncelikle şirketlerin güvenilirliğine bakıyorum. Çünkü bir şirket güvenilir değil ise diğer sunduğu hizmetler yatırımcının ilgisini çekmemektedir. Güvenilirlik noktasında ise başlıca kriterim, firmaların sahip olduğu lisanslar ve para yatırma-çekme işlemleri esnasında ortaya koyduğu hizmetlerdir.

Web sayfalarında firma ile ilgili pek fazla bilgiye erişemiyorsunuz. Firmaya dair bilgi edinmek istediğinizde hemen sizin şahsi bilgilerinizi istiyorlar bu firmanın yatırımcı odaklı değil kendine data havuzu oluşturmak isteyen bir firma profili oluşturmaktadır ve çokta etik olmayan bir durum. Sosyal medyalarını araştırdığımda ise takipçi sayıları çok az ve ekonomiye dair paylaşımları oldukça kötüdür.

Lisans

Hitit Fx lisansına baktığım da ise, web sitelerinde herhangi bir veriye ulaşamadım. Resmi belge veya regülatör adı da yer almamaktadır. Web sitelerinin en altında TSRF RU 01222 AA V0340 böyle bir lisans numarası belirtmişler. Hangi denetleme kuruluşunun olduğu belli değil afaki konulmuş gibi çünkü bu piyasayı fazla bilmeyen kişiler bunu anlamayıp lisanslı bir firma gibi düşünülebilir.

Hitit Fx Güvenilir Mi?

Hitit Fx aracı firması web sitesinde hangi regülatörler tarafından desteğini bulamadım belirttikleri lisans numarasının ise sahte olması, spread oranları, swap, kaldıraç ve minimum teminat miktarı noktasında açıklayıcı olmamaları, para çekme ve parayı verme konusunda önemli şikayetlerinin de olması ve kazanç sağlanan paranın 2 veya daha fazla günde gecikmeli yatması, Vanuata merkezli ve sözde 2008 yılından beri hizmet verdiğini belirten bir kurumun sosyal medyalarının Türkçe dil kullanması ve takipçi sayılarının yok denilecek kadar az olması, para çekme noktasında ise sundukları hizmetlerin oldukça yetersiz olması, sitenin sade ve iletişim numarası olarak Türkiye ye ait bir numara ile sunmaları bazı sahtekarlıkların olmasından dolayı güven konusunda benden oldukça düşük not almasına neden olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir